„ Prawo i dostęp do wody- wojna o H2O” - Zespół Szkół w Wyszatycach

Idź do spisu treści

Menu główne:

„ Prawo i dostęp do wody- wojna o H2O”

Projekty Unijne > Aktywne Szkoły na rzecz globalnej odpowiedzialności

Prezentacja I części projektu „ Prawo i dostęp do wody- wojna o H2O” w ramach projektu „ Aktywne szkoły na rzecz globalnej odpowiedzialności”

W naszej szkole odbyła się prezentacja realizowana w ramach projektu” Aktywne szkoły na rzecz globalnej odpowiedzialności”, przygotowana metodą projektu.
Wszyscy członkowie zespołu projektowego ( 12 osób) brali czynny udział w prezentacji tematu oraz przygotowaniach do owej prezentacji. Odbiorcami byli wszyscy uczniowie gimnazjum, zaproszeni goście oraz nauczyciele. Podczas prezentacji członkowie grupy projektowej zaprezentowali materiał filmowy, przygotowali i przeprowadzili proste doświadczenia, quiz, formy gier, prezentację multimedialną. Całości towarzyszyły nagrania muzyczne. Wzrok oglądających przykuwały plakaty, banery, wystawy oraz hasła. Rozdawane były również ulotki informacyjne przygotowane przez uczniów. W sposób aktywny, działając na różne zmysły chcieliśmy poprzez tę prezentację uczulić naszych odbiorców na problemy innych i przybliżyć im problem dotyczący braku i prawa do wody w krajach globalnego południa.

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego