„ Transgraniczna współpraca szkół w zakresie kultywowania wspólnego dziedzictwa historyczno – kulturalnego Polski i Ukrainy” - Zespół Szkół w Wyszatycach

Idź do spisu treści

Menu główne:

„ Transgraniczna współpraca szkół w zakresie kultywowania wspólnego dziedzictwa historyczno – kulturalnego Polski i Ukrainy”

Projekty Unijne > "Twierdza Przemyśl"

W dniach 12-13 listopada 2014 r. uczniowie gimnazjum uczestniczący w tym projekcie, wzięli udział w konferencji podsumowującej projekt, która odbyła się w hotelu „ Accademia” w Przemyślu. Mieliśmy zaszczyt gościć w Polsce naszych partnerów   szkoły z Ukrainy. Podczas dwudniowego spotkania uczniowie zaprezentowali swoje dokonania projektowe ( zebrane informacje na temat walorów miejscowości, w których mieszkają), przygotowali się do kampanii reklamowych swoich miejscowości, a co za tym idzie wzbogacili swoją wiedzę o informacje otrzymane od innych szkół. Uczniowie przygotowali się do otwarcia wystawy, która odbyła się w Ukraińskim Domu Narodowym w Przemyślu. Tam też odbyło się oficjalne podsumowanie projektu, uczniowie prezentowali swoje miejscowości, udzielali wywiadów do prasy i telewizji. Wystawa odwiedzi wszystkie szkoły, biorące udział w projekcje. Do Zespołu Szkół w Wyszatycach zawita pod koniec listopada 2014 r.

Andżelika Goraś
Koordynator projektu w szkole

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego