Ferie - Zespół Szkół w Wyszatycach

Idź do spisu treści

Menu główne:

Ferie

Galerie


FERIE
Podczas ferii zimowych uczestnicy zajęć świetlicowych mieli okazję wykonywać wiele ciekawych doswiadczeń  chemicznych. Korzystali z dostępnych w pracowni chemicznej sprzętów, dzieci miały okazję stać się na chwilę młodymi  chemikami i samodzielnie doświadczać. W przeprowadzaniu doświadczeń jako wolontariusz pomagał absolwent gimnazjum. To był pożytecznie spedzony czas wolny.
 
 
WARSZTATY WIELKANOCNE
Tuż przed nadejściem Wielkanocy uczniowie uczęszczający do świetlicy brali udział w warsztatach wielkanocnych.Wykonywali z materiałów ekologicznych ozdoby oraz stroiki wiekanocne, jak również malowali pisanki woskiem pszczelim i kolorowali je w łupinach cebuli. Wiele prac znalazło swoje miejsce w domach naszych uczniów, inne ozdobiły świetlicę.
 
SPOTKANIA Z CIEKAWYMI LUDŹMI
Naszą świetlicę odwiedził Pan Tadeusz Kochanowicz-radny,znawca historii Wyszatyc, zbieracz i kolekcjoner pamiątek pochodzacych z terenu wsi i regionu, współautor książki " Wieś i parafia Wyszatyce na przestrzeni wieków''.Opowiedział najważniejsze fakty z historii wsi, pokazał zdjęcia i pamiątki.To było ciekawe spotkanie.
 
 
 
 
 

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego