Grupa Comeniusa na spotkaniu w Adanie - Zespół Szkół w Wyszatycach

Projekty Unijne > Comenius

W dniach 13
17 października 2014 roku uczniowie naszej szkoły wraz z nauczycielami
( panią A. Goraś, J.Majką oraz panem M. Wojnarowiczem) uczestniczyli w spotkaniu w ramach realizacji projektu Comenius. Tym razem spotkanie odbyło się w Adanie ( w Turcji). Mieliśmy okazję spotkać się ze wszystkimi partnerami uczestniczącymi w naszym projekcie. W czasie wizyty obejrzeliśmy programy artystyczne uczniów tamtejszych szkół, nasi uczniowie uczestniczyli w zajęciach w tureckiej szkole, podczas spotkań dzieliliśmy się dokonaniami i realizacją projektu w naszych krajach. Po zajęciach szkolnych zwiedzaliśmy Adanę, poznawaliśmy kulturę, tradycje i kuchnię turecką. Mieliśmy również okazję zwiedzić fascynującą Kapadocję, która zrobiła na nas ogromne wrażenie. To było niezapomniane spotkanie, pełne wrażeń, ale również pracy. Z nowymi pomysłami i ustaleniami wróciliśmy do domu. W maju to my będziemy gospodarzami kolejnego spotkania projektowego.