Relacja z pobytu w Hiszpanii - Zespół Szkół w Wyszatycach

Idź do spisu treści

Menu główne:

Relacja z pobytu w Hiszpanii

Projekty Unijne > Comenius

I spotkanie projektowe – Hiszpania ( Sevilla)


W związku z realizacją projektu „Comenius – partnerskie projekty szkół” w dniach  od 19 do 23 listopada 2013 r. troje nauczycieli Zespołu Szkół w Wyszatycach – pani Andżelika Goraś, pani Jolanta Majka oraz pan Mateusz Wojnarowicz uczestniczyło w spotkaniu organizacyjnym, które odbyło się w Sevilli, w Hiszpanii.

Zostaliśmy uroczyście powitani przez władze szkoły partnerskiej w Sevilli oraz uczniów na dziedzińcu szkolnym udekorowanym flagami wszystkich państw partnerskich. Uczniowie zaprezentowali program artystyczny, odegrali hymn Unii Europejskiej na fletach, dziewczynki w przepięknych strojach zatańczyły flamenco i w przemiłej atmosferze przystąpiliśmy do pracy.


Podczas spotkania ustalone zostały zasady dalszej współpracy, podzieliliśmy się doświadczeniami, zaprezentowaliśmy swoje szkoły uczniom i nauczycielom z hiszpańskiej szkoły,  a w chwilach wolnych od pracy zwiedzaliśmy piękne miasto.

Czeka nas i naszych uczniów dużo pracy w projekcie oraz przygotowanie się do następnej wizyty, tym razem w Wielkiej Brytanii, na które pojedziemy wraz z grupą uczniów.


 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego